Download and Read books online PDF, TXT, ePub, PDB, RTF, FB2 & Audio Books files for your device. So, you can read the books in any times.

[20.68 MiB] A ja żem jej powiedziała... books by Katarzyna Nosowska

A ja żem jej powiedziała... – ta książka to petarda!

Wydawało się, że nic już nas nie zaskoczy w internecie. I wtedy pojawiła się ona. Śmieszna gęba, która mówi mądrze o życiu. Prosto, zwięźle, szczerze i bez owijania w bawełnę. Ze zrozumieniem, bez pouczania – ciepło, z doświadczeniem i życiową mądrość.

Mówi o show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. O druzgocącym wpływie portali społecznościowych na nasze życie, o dylematach partnerstwa, problemach w okiełznaniu nastolatków, o miłości do jedzenia i terrorze rynku reklamowego. O tym jak kochać i nie kochać. O tym, że czarny nie wyszczupla, a seks tantryczny nie polega tylko na faszerowaniu, faszerowaniu, faszerowaniu.

Nosowska jest szczerą, dojrzałą i oryginalną obserwatorką rzeczywistości. I ma to, czego brakuje teraz wszystkim – dystans do samej siebie.

Nieoczywiste, głębokie, błyskotliwe, świetnie napisane i bawiące do łez.

Kaśka zabije cię miłością!

Katarzyna Nosowska, ur. 1971 r. w Szczecinie – polska piosenkarka, autorka tekstów, wokalistka zespołu rockowego Hey, laureatka pierwszej edycji Paszportów „Polityki”. Zdobyła 22 Fryderyki – to prawdziwy rekord! Wydała 19 płyt z zespołem Hey i 6 albumów solowych. Publikowała felietony w miesięcznikach „Filipinka” i „Zwierciadło”. W stacji radiowej Roxy FM prowadziła autorską audycję „Tranzytem do niebytu”. W 2013 roku została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.

Mówi o sobie: „Mam ambicję korzystać z niezbywalnego prawa do samodzielnego decydowania o tym, co przystoi, a co nie przystoi kobiecie w moim wieku”.
A ja żem jej powiedziała...
Title:A ja żem jej powiedziała...
Format Type:eBook PDF / e-Pub
Author:
Date release:
Size:20.68 MiB
Category:Language Arts & Disciplines, Books, Professional & Technical, Education
Comments
  • Hostile Witness, a Josie Bates Thriller
  • Perfection: A Neighbor From Hell Novel
  • A Throne for Sisters (A Throne for Sisters—Book One)
  • As a Man Thinketh
  • How to Start a Business
  • If She Knew (A Kate Wise Mystery—Book 1)
  • Become A Better Version of Yourself
  • A Picnic at Belle's
  • The Doctor Wears a Stetson